Monika Rewińska Suwałki

poznaj mnie

Mam na imię Monika jestem coachem, dyplom praktyka coachingu zdobyłam przez Fideratio – Centrum Psychoterapii i Coachingu.

Certyfikowany Coach Mocnych Stron Strengths Community

Moja technika pracy jest zgodna z wartościami chrześcijańskimi i z elementami psychologii pozytywnej. Korzystam z metody NVC porozumienie bez przemocy.

Dlaczego zajmuję się coachingiem? Kocham patrzeć jak ludzie odkrywają siebie, jak odnajdują swoje pasje i chęć do życia. Intryguje mnie ludzka niepowtarzalność, indywidualność, widzę zasoby i piękno jakie wnoszą inni. Kiedy klient podczas procesu mówi ,, aha’’ , odkrywa swój geniusz, który jest tylko dla niego. Jestem przekonana, że jeszcze wiele możesz dowiedzieć się o sobie, sprawdzić gdzie jesteś dziś i gdzie chcesz być. Życie może być ciekawym odkrywaniem czasem z wyzwaniami. Warto pamiętać, że trud czy opór to zapowiedź wejścia na nowy teren tam gdzie jest obietnica czegoś lepszego.

,,Ludzkie życie wypełnione jest tym, w czym każdy człowiek pokłada upodobanie, czego szczególnie pragnie i tym zwłaszcza, co chciałby dzielić ze swoimi przyjaciółmi”
Tomasz z Akwintu

Coaching jest towarzyszeniem,

rozmową wspierająca w precyzyjnym określaniu wyborów i dokonywaniu zmian. To proces przejścia z punktu tu i teraz do miejsca docelowego. Jest relacją partnerską, podczas której zadaje pytania, aktywnie słucham, doprecyzowuję, pomagam i zachęcam do podejmowania wyzwań. Takie wsparcie zwiększa skuteczność Twojego działania w określeniu i realizacji planów.

Co może się zadziać podczas procesu coachingowego? Staniesz się bardziej sobą, zwiększysz swoją równowagę życiową. Poznasz swoje pragnienia, marzenia i zamienisz je w cele.

Zastanów się co jest Twoim celem? Po co chcesz się rozwijać ? To ważne pytania bo życie w zgodzie ze samym sobą daje siłę do działania. Tworzymy relacje i więzi w domu w pracy ze znajomymi z rodziną. Potrzebujemy innych i też służymy innym swoją osobą, pracą nie jesteśmy sami na świecie. Coaching przybliża nas do innych ludzi.

Zostańmy w kontakcie